Modne dodatki – recepta na salon zgodny z najnowszymi wnętrzarskimi trendami

maj 18

Modne dodatki – recepta na salon zgodny z najnowszymi wnętrzarskimi trendami

Chcesz sprawić, aby twój salon był modny, jednak nie możesz pozwolić sobie na kosztowny remont? Postaw na dodatki. Modne ozdoby to łatwy i tani sposób na odmianę charakteru wnętrza oraz urozmaicenie stylizacji. Sprawdź zatem, jakie dodatki są obecnie najmodniejsze.

Salon to reprezentacyjna część domu, dlatego tak ważne jest, aby jego aranżacja była efektowna. Jeśli chcesz nadać pomieszczeniu modny charakter bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu, postaw na dodatki. Modne ozdoby sprawią, że pomieszczenie stanie się zgodne z najnowszymi wnętrzarskimi trendami, a gdy moda przeminie – możesz je łatwo wymienić.

Miejska dżungla

z8230605X

Rośliny doniczkowe są obecne w aranżacji mieszkań praktycznie od zawsze, jednak w ostatnim czasie świecą prawdziwe triumfy. Monstery, fikusy, figowce, paprotki, zamiokulkasy i wiele innych to atrakcyjne dekoracje wnętrza, które dodatkowo tworzą w pomieszczeniach przyjazny mikroklimat. Obecnie w coraz większej liczbie aranżacji pojawiają się rośliny w naprawdę imponujących ilościach, co sprawia, że wnętrza wyglądają jak miejskie dżungle.

Industrialne lampy

Przemysłowe reflektory czy przegubowe lampki kreślarskie to hit ostatnich sezonów. Mają minimalistyczne wzornictwo, dlatego doskonale komponują się z różnymi wnętrzarskimi stylami. Jeśli chcesz niewielkim kosztem nadać swojemu salonowi modny charakter, wymień oświetlenie i postaw na lampy w stylu industrialnym.

Fotel z PRL-u

Renowacja mebli to bardzo wdzięczne zajęcie, którym hobbystycznie para się coraz więcej osób. Dlatego jeśli w twojej piwnicy lub na strychu poniewiera się charakterystyczny prosty fotel z czasów PRL-u, spróbuj go samodzielnie odnowić. Szczególną popularnością cieszą się obecnie fotele projektu Józefa Chierowskiego, które za niewielkie pieniądze możesz kupić na targach staroci lub aukcjach internetowych.

Modne plakaty

slogans-801774_1280

Wymiana dekoracji ściennych to najprostszy sposób na nadanie wnętrzu innego charakteru. Obecnie bardzo modne są minimalistyczne, czarno-białe grafiki oraz plakaty przedstawiające motywy botaniczne. Jeśli chcesz odmiany w aranżacji salonu – postaw na nowe plakaty oraz ramki. Więcej ciekawych pomysłów na wykończenie ścian w salonie znajdziesz na https://deko-rady.pl/salon/wykonczyc-sciany-nowoczesnym-salonie_13236

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *